<oembed><version>1.0</version><provider_name>Sitekmo Time</provider_name><provider_url>https://testing.sltdigitalweb.lk/sitekmo</provider_url><author_name>admin</author_name><author_url>https://testing.sltdigitalweb.lk/sitekmo/author/admin/</author_url><title>DW-5600E-1VDF ( G001 )</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="Di2HhTZWK3"&gt;&lt;a href="https://testing.sltdigitalweb.lk/sitekmo/product/dw-5600e-1vdf-g001/"&gt;DW-5600E-1VDF ( G001 )&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://testing.sltdigitalweb.lk/sitekmo/product/dw-5600e-1vdf-g001/embed/#?secret=Di2HhTZWK3" width="600" height="338" title="&#x201C;DW-5600E-1VDF ( G001 )&#x201D; &#x2014; Sitekmo Time" data-secret="Di2HhTZWK3" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;